Home

Galerie vltavín internetova aukce

Jsme aukční síň a prodejní galerie. Pořádáme sálové aukce i online aukce, ve kterých nabízíme obrazy, grafiku, kresby, sochy, fotografie, bibliofilie českých a světových umělců, nákup a prodej autorů: Čapek, Kupka, Lhoták, Tichý, Toyen, Zrzavý a jiné Kompletní informace o Aukční síň Vltavín, Praha (aukční síně). Jsme aukční síň a prodejní galerie. Nabízíme obrazy a grafiku českých a světových umělců. Každý týden nové obrazy, kresby, grafické lis..

Aukční síň a galerie Vltavín (Praha, Nové Město) • Firmy

Aukční síň Vltavín s.r.o. www.galerie-vltavin.cz svou činností rozšířila činnost Galerie Vltavín, která na české výtvarné scéně existuje již od roku 1991, kdy byla založena jako prostor pro prezentaci současného českého umění, později též moderního umění 20. století.Orientuje se nejen na české autory, ale i na evroé reprezentanty významných. Odhady a aukce obrazů, umění a starožitností Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma. +420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrav AUKCE: VÁNOČNÍ 16. a 17. prosince 2020 od 19:00 VÁNOČNÍ AUKCE: STAROŽITNOSTI A ŠPERKY 9. prosince 2020 od 20:00 Každodenní aukce denně od 20:0 Vánoční aukce 7-8.12.2020 Aukce fotografie 11.1.2021 Aukce leden 25-26.1.2021. OSTATNÍ SLUŽBY. VÍCE ZDE. Kulhánek Oldřich Interier Nr 2 - Prostor pro hry Vyvolávací cena: 4400.00,- Kč . Jíra Josef Ve městě Vyvolávací cena: 3300.00,- Kč . Neznámý autor 19.stolet

Bazar s více než 2 000 000 použitými věcmi skladem Na Aukro.cz najdete vše od použitých iPhonů až po sběratelství Nakupte s příběhem již od 1 Kč Podívejte se na následující aukce: 9.12. 2020 - Šperky 16.-17. 12.2020 - Vánoční aukce Veškeré nabídky do aukcí nám můžete zasílat na email info@obrazyvaukci.cz V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na telefon 737 196 183. Děkujeme a přejeme pevné zdraví, Ing Aktuální aukce, internetová aukční síň, aukce s obrazy, sklo, porcelán, aukce, obrazy, starožitnosti Společná aukce Aukčního domu Korunní a Galerie Goltzova tvrz. Začátek živé aukce 15. 12. 2020 v 19.00 hod., konec limitní části v 18.30 hod. Přijímáme materiál do našich dalších aukcí. 604 273 741, aukcnidum@seznam.cz, 603497240, galerie427@gmail.co

Naší specializací je výtvarné umění, starožitné koberce, nábytek, ale také spolupracujeme s odborníky v oblasti pohlednic, numismatiky či filatelie. Nabízíme jak možnost nákupu a prodeje prostřednictvím naší internetové aukce, tak i tzv. komisní prodej či výkup za hotové v naší GALERII PLATÝZ, Národní 37, Praha 1 Aukční galerie Artia nabízí služby v oblasti umění. Přijímáme obrazy do aukce, provádíme rámování a restaurování, obrazy, kresby, sochy a starožitnosti. Odhady obrazů zdarma. Aukce obrazů a umění

Galerie VLTAVÍN, Praha. 1,407 likes · 4 talking about this · 201 were here. Galerie Vltavín je instituce fungující na české výtvarné scéně od roku 1991. Je zaměřena na české moderní a současné umění.. Všechny tyto galerie nabízejí prodej obrazů v online aukcích. Prodej formou aukce probíhá většinou tak, že díla jsou vystavena po určitou dobu (v některých aukcích je už možno podat předběžnou nabídku, přihodit) a poté proběhne ostrá aukce, kdy během jednoho nebo dvou večerů všechny probíhající aukce skončí Naše galerie je na trhu s uměním již více než 25 let. Kromě autorských výstav přijímáme do komisního a aukčního prodeje obrazy, kresby, grafiky, plastiky a fotografie. Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění Popis činnosti. Naše aukční síň se zaměřuje na pravidelné sálové aukce (zaměřeny na obrazy, sochy, grafiky), internetová aukce, tematicky rozdělené na aukci pravidelnou, která nabízí cca. 300 výtvarných děl týdně a běží celoročně, aukci antikvární pro milovníky grafiky, bibliofilských tisků, dopisů, podpisů, katalogů, knih a dalších zajímavostí z této. Galerie Vltavín Masarykovo nábřeží 36, Praha 1 Otevřeno denně 10.00−12.00, 13.00−18.00 tel. 224 933 960, 739 071 594 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript

Aukční síň Vltavín, Praha (aukční síně

  1. Aukční síň Galerie Národní 25 s. r. o. provozuje svoji obchodní činnost se zaměřením na obchod s výtvarným uměním a starožitnostmi od roku 1991. Od počátku roku 2004 pořádá Aukční síň Galerie Národní 25 s. r. o. celoročně aukce výtvarného umění a starožitností se zaměřením na díla ze 17. - 20. století
  2. internetová aukce výtvarných děl srpen - září 2008 Galerie Vltavín (Praha, Česko). ; internetová aukce ; internetová aukce Dokument zatím nebyl ohodnoce
  3. Internetové aukce pořádá GALERIE MODERNA, Šítkova 1, 110 00 Praha 1, IČO: 40664821 ( dále jen dražebník) jako fyzická osoba v souladu s živnostenským oprávněním. Aukce se řídí příslušnými ustanoveními zákona o dražbách, občanským a obchodním zákoníkem a tímto aukčním řádem
  4. Galerie U Betlémské kaple Betlémské náměstí 8 110 00 Praha 1 . 8. 10. 15-18 hod. 9.-17. 10. 10-18 hod. 18. 10. 10-13.30 hod. nabíráme předměty do aukce. ZOBRAZIT. DRAŽÍME ONLINE . Zde můžete dražit online a v reálném čase sledovat naši aukci v LiveBid. AUKCE ONLINE. VÝTVARNÉ UMĚNÍ, STAROŽITNOSTI

Aukční síň Vltavín OriginalArt

Aukční síň - Galerie uměn

Naše prodejní galerie umění je zaměřena na prodej obrazů, prodej kreseb a prodej grafiky. V katalogu obrazů koupit obraz, kresbu nebo grafiku od známých českých i zahraničních autorů. malířů.Prodej umění nabízíme již od roku 2010 Aukční síň Vltavín s.r.o. - Jsme aukční síň a prodejní galerie

Detail díla - Jakub Deml: Miriam | Aukční síň VltavínVERONIKA VOMÁČKOVÁ:PŘÍBĚHY Z RÁJE NA PLANĚTĚ ZEMI | Aukční

Obrazy v aukci Aukční sí

Galerie Vltavín (Praha) Název: Aukční síň Vltavín, Praha, 2007/05/00-2007/06/00 : Internetová aukce výtvarných děl a místopisu / Galerie Vltavín (Praha) Nakl. údaje: Praha : Aukční síň Vltavín, 2007: Popis (rozsah) 70 s. Předmět. heslo: Aukce: Zobrazit záznam v online katalogu / Display record in the online catalogu Aukce je rozdělena do dvou katalogů. První z nich nabízí 99 položek ze současného umění např. Václav Boštík, Rudolf Fila, Roman Franta a další kvalitní autory. Ve druhém katalogu. AUKCE www.galerie-vltavin.cz Podpisy, dopisy, rukopisy, dokumenty Staré tisky před rokem 1900 Knihy, bibliofilie, katalogy, časopisy Grafika a kresba před rokem 1900 Grafika, kresby 20. a 21. 56. aukce Galerie Kodl a 65. aukce Aukční síně Vltavín. Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy SPOLEHLIVOST, s.r.o. Údaje byly staženy 18. září 2018 z internetových stránek justice.cz dle IČO 04714580 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny. Aukce umění a starožitností Exkluzivní vánoční aukce - Mistrovská díla Galerie USTAR, Rytířská 532/9, Praha 1 6. 12. 2020, 18.00 hod. 19. Vánoční aukce - šperky Šperky 7. 12. 2020, od 18,00 hod. 89. aukce - internetová Výtvarné umění živě na www.LiveBid.cz.

Vážení zákazníci, stránky Aukce Obrazy - galerie Obchod s uměním jsou průběžně doplňovány a aktualizovány, pokud Vám nějaké informace budou chybět, neváhejte nás kontaktovat s návrhem na vylepšení. Naše galerie se především zaměřuje na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafiky a starožitností Několikrát do roka pořádáme prestižní aukce obrazů a výtvarného umění v Obecním domě v Praze, které jsou vždy zajímavou událostí kulturního života. Naše aukční síň je členem Komory aukčních síní uměleckých děl a starožitností, která sdružuje významné aukční domy v České republice. Naše galerie.

Do aukčního klání se poprvé pouští také pražská Galerie Moderna. Navazuje tím na dlouholetou aukční éru Galerie Vltavín, z níž se v minulosti odštěpila. Slibuje, že se soustředí na díla 20. a 21. století. První internetová aukce výtvarného umění tu dospěje do finále 4. listopadu Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád IX.. aukce Galerie Lazarská Obrazy, kresby, grafiky, plastiky a fotografie Prohlídka dražených děl v Galerii Lazarská, Praha 1, Lazarská 7 Ukončení aukce 12. - 13. 11. 2018, od 17.00 hod. Podzimní aukce umění Výtvarné umenie Bratislava, hotel Carlton 10. 11. 2018, 14.00 hod

Hlavní stránka / Estarozitnosti

aukce 77 - Aukční síň Vltavín Obalka_77.ai 4.5.2009 9:09:58 U U K K Č Č N N Í Í S S Í Í Ň Ň V V L L T T M Y CM CY CMY K 85 - Adolf Born PRAHA - MÁNES , STŘEDA 3. ČERVNA 2009 OD 17.00 HODIN Í Í N N K A T A L O G MY V V A U K Č N Í C A A Obrazy, kresby, česká a světová grafika 17 / Aukční síň Vltavín: Nakl. údaje: Praha : Aukční síň Vltavín, [2006]-Popis (rozsah) sv. ; 30 cm: Souč. periodicita: Periodicita není známa: Předmět. heslo: Galerie Vltavín (Praha, Česko). Internetová aukce: Předmět. heslo * umělecké aukce -- Česko -- 2001-2010 * internetové aukce -- Česko -- 2001-2010 * Praha (Česko. Aukční síň a galerie Vltavín - Naplánovat trasu. Jsme aukční síň a prodejní galerie. Pořádáme sálové aukce i online aukce, ve kterých nabízíme obrazy, grafiku, kresby, sochy, fotografie, bibliofilie českých a světových umělců, nákup a prodej autorů: Čapek, Kupka, Lhoták, Tichý, Toyen, Zrzavý a jiné..

Aukro.cz - největší online bazar s aukcem

2007 Galerie Vltavín (internetová aukce) 2007 Malé výstavní síně Prácheňského muzea, Písek 2007 Autosalon Mercedes -Benz, AMG, M 3000, Praha 8, Karlín 2007 Aukční den Aukční síně Vltavín a Galerie Kodl, 29. 4., Pražský Žofín 2007 Galerie Key Investment, Růžová 17, Praha Aukce, Galerie Vltavín. 2017 Benefiční aukce, Hospice svatého Lazara. 2016 - 2017 aukce Galerie Dolmen. 2015 Internetová aukce DUBEN 2015, Galerie Kotelna, Říčany u Prahy. 2014 První májová internetová aukce, Galerie Kotelna, Říčany u Prahy. 2012 Podzimní sklizeň - Aukce moderního výtvarného umění, Galerie Kotelna.

aukce 110 - Aukční síň Vltavín Obalka_110.pdf 1 06/03/2013 00:17:54 negativni verze bez podkladu AUKCE 110 A U K Č N Í S Í Ň V L T A V Í N A U K Č N Í Knihy, bibliofilie, podpisy, rukopisy, dopisy Místopis, mapy, fotografie, akt a erotika Obrazy, kresby, grafika C M K A T A L O G Y CM MY CY CMY K 1377 aukce v Galerii Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, Praha 1, tel.: 224 930 998. Aukce se nemusíte účastnit osobně. Po dohodě se zaměstnanci Galerie Vltavín můžete díla dražit telefonicky nebo v zastoupení do výše Vámi zadaného limitu. Rozhodnete-li se pr Společná aukce Aukčního domu Korunní a Galerie Goltzova tvrz. Začátek živé aukce 15. 12. 2020 v 19.00 hod., konec limitní části v 18.30 hod. Přijímáme materiál do našich dalších aukcí. 604 273 741, aukcnidum@seznam.c Historie GALERIE MODERNA sahá do roku 1991, kdy byla založena Galerie Vltavín, jejímž zakládajícím členem byl Mgr. Martin Zeman /RM Gallery/. V roce 2007 pak Mgr. Martin Zeman zakládá GALERII MODERNA, která se začala specializovat na autorské výstavy významných českých i světových výtvarných umělců 20. a 21. století Sálová aukce se uskuteční 21. 9. 2017 od 18 hodin, v prostorách Rezidence Ostrovní v Kamenném sále, Ostrovní 8, Praha 1, cca 200 m od Aukční síně Vltavín. Předaukční výstava probíhá od 11. 9. 2017 do 20. 9. 2017

IDENTITA - Zuzana Dvorská Šípová | Aukční síň Vltavín

2016, 20.05 hod. 139. aukce Aukční den Aukční galerie Kodl a Aukční síně Vltavín Aukce dýmek Praha, Galerie Dorotheum 3. 12. 2013, 18.00 hod. 116. aukce. Konec dražby: 25.09.2019 19:04:00 . draží se. signatura nečitelná . Dorotheum CZ - YouTube. Michal Šimek, expert Dorotheum na výtvarné umění představuje dílo z aukce. tradiční podzimní aukce Aukční síně Vltavín a Galerie Kodl. On-line katalog s možností prvního podání na www.auctions-art.cz. Výstava dražených děl probíhá do 28. 11. 2015 v Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, P1 a v Galerii Kodl, Národní 7, P1 Antikvární aukce (146. aukce) v naší Aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, Praha 1. Těšit se v ní můžete na vzácné bibliofilské tisky, rukopisy, ale i fotografie či plakáty a jiné zajímavé položky. Na adrese www.galerie-vltavin.cz najdete on-line katalog s možností prvního podání do 30. 3. 2017 do 15 hodin

Obrazy v aukci Každodenní aukce

Detail díla - Karel Hynek Mácha - Máj | Aukční síň Vltavín

Aktuální aukce / Estarozitnosti

aukce f. auction (public event where goods or property are sold to the highest bidder). dražba. aukční. holandská aukce. aukce in Příruční slovník jazyka českého, 1935-1957. aukce in Slovník spisovného jazyka českého, 1960-1971, 1989 Online aukce (dražby) pro eBay probíhají v současné době pouze v zahraničí, čeští. 2011 Projekt Šance, internetová aukce Galerie Vltavín, Praha 2011 Drawing Connections, Siena Art Institute, Siena, Italy 2011 Mezinárodní Bienále Ex Libris, Mexiko, Zacatecas 2011 Vánoční výstava, Galerie Kruh, Ostrava 2011 Mezinárodní projekt Painted Equator ( Malovaný rovník ), Galerie Snina, Snina, Slovensk Galerie ART Praha, spol. s r.o. U HRÁZE 144/6 100 00 Praha PRAHA 10 - STRAŠNICE 224 211 087. Website; Přední aukční dům a galerie klasického výtvarného umění zapomenuti, galerie výtvarného umění, prodej obrazů, obrazy, Poaukční prodej, aukce obraz. 21/05/2020 . BIBLIOFILSKÁ AUKCE Sálová aukce se bude konat ve středu 17. 6. od 18 hodin v prostorách Aukční síně Vltavín. On-line katalog s možností prvního podání ZD

Aukce - LiveBid.c

Aukce « Aukční Galerie Platý

Přijeli například Milan Mikuš z pražské galerie Maldoror, galerista Vladimír Lekeš či Robert Hédervári z galerie Vltavín. Zájem o české umělce na relativně podhodnoceném trhu začali v poslední době projevovat nejen čeští sběratelé, ale i ti západní Aukce starého Golfu Merkelové byla zrušena. Nenašel se zájemce . Aukční den, který pořádají aukční galerie Kodl a aukční síň Vltavín. 27.11.2015 15:25 | podobné články . Největší online obchod eBay konečně v češtině.

Aukční Galerie Artia - Odhady a aukce obrazů, umění a

  1. Galerie VLTAVÍN - 1,813 Photos - 2 Reviews - Art Gallery
  2. Aukce obrazů online: tady je jejich seznam OriginalArt
  3. Galerie - Galerie Lazarsk
  4. Aukční síň Vltavín, s
  5. Galerie Vltavín - ceskegalerie
  6. Aukce obrazů obrazy v aukci výkup obrazů dražba
  7. Aukční síň Vltavín - Portaro - katalog knihovn
Radim Malát (1930 - 1997) | Aukční síň VltavínKarel Chaba - Poslední malíř Prahy | Aukční síň Vltavín
  • Zákon o ochraně přírody a krajiny komentář.
  • Hydrogenuhličitan hlinitý.
  • Tvarohový dezert fitness.
  • Miminko 3 měsíc.
  • Práva a povinnosti pedagogických pracovníků.
  • Podkožní akné na nose.
  • Okna schuco cena.
  • Kytky berou kyslik.
  • Kozina a lomikar.
  • Karat gram.
  • Ikea 10324513.
  • Ketodiet jidelnicek.
  • Plat hasiče v německu.
  • Bubble shooter zdarma.
  • Váza vysoká 80 cm.
  • Nejnižší porodní váha.
  • Galanterie brno kobližná.
  • Demonology warlock rotation.
  • Stromy kniha.
  • Grafik junior praha.
  • Dip zakysaná smetana paprika.
  • Potisk triček na počkání praha 5.
  • Caulophyllum thalictroides 5ch.
  • Anaconda lyrics.
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna praha.
  • Rostliny v tropickém pasu.
  • Caesar pompeius.
  • Cviky na hubnutí břicha a boků.
  • Lipovitan dr max.
  • Bude avengers 5.
  • Online čtení.
  • Osobní pneu.
  • Copánky na koně.
  • Typ osobnosti.
  • Povrchová úprava dřeva včelím voskem.
  • Rozšířené pory diskuze.
  • Brukev vodnice.
  • Sdílení obrazovky přes internet.
  • Asus rt ac1200 nastavení.
  • Rakovina wikipedie.
  • Free fall online.