Home

Tj strani

Úvod FC Strán

strani.cz

1. TJ Valašské Meziříčí, o.s. - FC Strání Datum utkání: 19. 9. 2020 15:30 Soutěž: Fotbal, Fortuna Divize E, Muži Sezóna: 2020/202
  2. Třetí venkovní zápas a třetí vítězství. Naše A mužstvo dokázalo získat všechny body i na hřišti Nových Sadů. Ovšem hlavně v první půli museli naši hráči čelit tlaku domácího mužstva, které ale své příležitosti nevyužilo
  3. Oznamuje, že od soboty 5.12.2020 jsou v DPS povoleny NÁVŠTĚVY.Žádáme Vás, aby jste do DPS nevstupovali bez respirátoru, používali rukavice a dezinfekci na ruce. Pokud je to možné, doporučujeme omezit počet návštěvníků na 2 osoby
  4. Krajská hygienická stanice Zlínského kraje vyzývá všechna zařízení a provozovny pro výchovu a vzdělávání na území Zlínského kraje, aby do kolektivů nepřijímaly děti, žáky a studenty škol přijíždějících z regionů s výskytem onemocnění COVID-19 a po návratu je ponechaly po maximální inkubační dobu (tj. 14.
  5. /Slavičín/ Vítězstvím proti těžkému soupeři ze Skaštic se rozloučil náš A-tým před vynucenou pauzou. Všechny branky padly v první půli, kdy se nejprve trefil po rohu hlavou Vlastimil Juřica a následně zakončil pěknou akci svého týmu Ondra Školník
  6. Oficiální stránky fotbalového klubu 1. HFK Olomouc www.1hfkolomouc.cz 10. kolo, So 10.10.2020 17:00. 1. HFK Olomouc 3 1. FC Viktorie Přerov

Tj Straní - Fc Malenovice - tescomak - album na Rajčet

TJ Štítná nad Vláří - A

TJ SOKOL TASOVICE - FC STRÁNÍ. 3:3 (0:2). BRANKY: 69. min PAUL, 71. min HORÁČEK, 84. min RYGL - 1. min DUREC, 10. min PILKA, 88. min BRUŠTÍK ŽK: 45. min Rygl. Kontakt TJ Sokol Újezdec-Těšov Újezdec 43 Uherský Brod - Újezdec 687 34 klub@ujezdec.wz.cz martinwrc@seznam.cz +420 572 634 93 FC Strání - TJ SOKOL Nedakonice 11/12. 1:1 (0:0) 14.8.2011 (foto: Ladislav Janča) více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-18.kolo) neděle 31.3.2019 od 15.00 hod. FC Strání-TJ Sokol Tasovice 1:2 poločas 0:1. Branky: 43´(PK) a 57´Lapeš Pavel 2

Palagruža

TJ Skaštice - FC Strání Datum utkání: 22. 8. 2020 16:30 Soutěž: Fotbal, Fortuna Divize E, Muži Sezóna: 2020/202 1:0 (0:0) Po pen. (4:2) 28.9.2014 (foto: Ladislav Janča Zpracoval: Daniel Bok, DiS, vedoucí Komplexu pro sport a rekreaci TJ Rožnov p. R. Kontakty. Camp SPORT. Pod Strání 2268 Rožnov pod Radhoštěm 756 61. Pod Strání 2268, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 756 61 731 154 262 731 614 320 recepce@tjroznov.cz [] 1 Step 1. Jméno TJ Horňácko Hrubá Vrbka • Sledovat TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC. Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku video tak objeví více lidí

Pátou výhru si připsal SK Straník, když na domácí půdě s přehledem přehrál rezervní tým Žiliny. Přestože první poločas nabídl vyrovnanou partii, dostali se domácí do vedení o tři branky zásluhou dvou branek Sváčka a jedné branky Hrdiny FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-18.kolo) neděle 31.3.2019 od 15.00 hod. FC Strání-TJ Sokol Tasovice 1:2 poločas 0:1 Branky: 43´(PK) a 57´Lapeš Pavel 2x Sestava:Konvalina-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel(77´Paul)-Horáček(84´Landšperský)- Odehnal-Švarc-Kirschner(90´Rygl)-Lapeš Radek Do hry nezasáhl Heneš Diváků: 317 ŽK- 3 - 1(Kirschner) Kirschner. TJ Slavoj TKZ Polná Michal Lovětínský (trenér): Na hráčích bylo vidět, že chtějí zlomit nepříjemnou sérii. Výborně hrála celá obranná čtyřka, která udržela na uzdě domácího rychlého útočníka. Jsem rád, že zápas kluci v bouřlivé atmosféře zvládli

GENERÁLKA 壘 FC STRÁNÍ - TJ DRUŽSTEVNÍK RADIMOV fotbalový stadion BŘEZOVÁ sobota 9.3.2019 ⌚️11:00 hod